Vstávej! Je čas jít za svým Snem … Jak a proč se naučit vstávat brzy ráno

Ranní pospávání
Nechce se vám brzy ráno vstávat?
Musíte si uvařit kafe, abyste se probrali?
Odkládáte věci?
Děláte práci, která vás nebaví?
Připadáte si po ránu jako „lemra“

Zažíval jsem podobné pocity. Když zazvonil budík, tak jsem ho odložil a spal jsem dál. Několikrát. Protože pracuji z domova, mohl jsem si to dovolit. Zároveň jsem si uvědomoval, že mi takhle utíká spousta času, který bych mohl věnovat něčemu užitečnému.

Když každý den vstanete o hodinu dřív, za rok získáte 365 hodin, což je 45 osmihodinových pracovních dnů. Tolik času v průměru odpracujete za dva měsíce!

Na internetu jsem si našel několik návodů, jak brzy ráno vstávat. Většina z nich byla o tom, že si mám vytvořit návyk na ranní vstávání, kam si mám dát budík, abych ho nezamáčkl a  jak si mám ranní pospávání znepříjemnit. Přišlo mi, že jsou to spíš návody, jak ze sebe udělat robota, který vyskočí z postele na zazvonění budíku. Připomnělo mi to Pavlovova psa, který se naučil slinat na zazvonění zvonečku. Já přeci nejsem robot, ani pes.

Přeci to musí jít i jinak. Kdyby mi někdo ráno zavolal, že jsem vyhrál milion dolarů a pro peníze si musím ihned přijít, vstal bych rychle a zběsile a ranní vstávání by mi přišlo zajímavé a dobrodružné. To hlavní je motivace. Mít důvod, proč vstát.

A další věc: Budík. Většina lidí na ranní vstávání používá budík. Věc, která začne drnčet, právě když je člověk v nejlepším. Nic proti budíku, je dobrý jako poslední záchrana, ale nešlo by to i bez něj? Začal jsem používat budík ve své hlavě: mozek.

Nebudu vás napínat, vypracoval jsem svůj vlastní postup, jak se naučit vstávat brzy ráno a protože mi přijde výjimečně dobrý, napsal jsem o něm eBook Vstávej! Je čas jít za svým Snem … Jak a proč se naučit vstávat brzy ráno

Kniha Vstávej! Je čas jít za svým Snem … Jak a proč se naučit vstávat brzy ráno

Nevstávám proto, že musím, vstávám proto, že chci. Probouzím se i bez budíku. Těším se, až se zítra ráno probudím a jsem zvědavý, v kolik hodin to bude.

Pokud patříte mezi ty, kteří se ráno rádi povalují a odkládají budík, tak věřím, že eBook je právě pro vás.

Dozvíte se:

Jak se naučit vstávat brzy ráno a přitom se nestát robotem
Jak se probouzet dřív než zazvoní budík
Jak získat silný důvod, proč brzy ráno vstát
Jak lépe používat mozek

Jako bonus získáte příjemné pocity ze sebe a z toho, že žijete vědomě 🙂

Obsah knihy:
Najděte důvod, proč brzy ráno vstát z postele …… 7
Objevte smysl vašeho života, vaše životní poslání, váš velký sen …… 11
Udělejte první krok …… 15
Vytvořte si ranní rituál …… 16
Napište si mantru …… 17
Zapojte pocity …… 18
Vyberte si písničku …… 19
Vytvořte si podporující prostředí …… 20
Jděte do akce …… 21
Pochvalte se …… 22
Spánkový cyklus …… 23
Čtyři stádia probouzení a vstávání …… 26
Shrnutí …… 28
Tajemství této knihy …… 29
Průvodce vstáváním …… 30

Cenu eBooku jsem stanovil na symbolických 99 Kč.

Přijde vám to hodně za 30ti stránkovou knihu? Neprodávám potištěný papír, prodávám informace, které mohou změnit váš život.

Přijde vám to málo? Ano, je to zanedbatelná částka, v porovnání s tím, co můžete získat. Za jednu jedinou ušetřenou hodinu času se vám to vyplatí. A těch hodin mohou být tisíce!

Záruka spokojenosti: Zakoupením knihy nic neriskujete, pokud zjistíte, že kniha není pro vás užitečná, vrátím vám vaše peníze. Nejsme v knihkupectví, kde byste si mohli knihu prolistovat, tak vám dávám tuto možnost.

A protože mám rád tištěné knihy a eBook slouží zároveň jako pracovní sešit, který vás provede přípravou na ranní vstávání, připravil jsem i barevně tištěnou alternativu v kroužkové vazbě. Můžete ji věnovat nějakému notorickému spáčovi jako dárek. Tištěná kniha je vyprodaná.

Vítek-Šťastný-fotoVěřím, že po přečtení a zažití této knihy už vás ranní pospávání moc bavit nebude. Budete si vědomi toho, že vaším úkolem je tvořit si šťastný život. Chvíli se budete povalovat a pak si řeknete: „Hmm, dobrý, ale lepší je něco dělat … je čas jít za svým Snem 🙂

Autor: Vítek Šťastný Paroulek

Formát: eBook pdf, 31 stran

Cena: 99 Kč

To mne zajímá, chci si eBook objednat