Nabídka služeb

 • Koupili jste si nějaký kurz o podnikání na internetu a hledáte někoho, kdo vám udělá stránky?
 • Jste nadšení a chcete se do toho vrhnout po hlavě?
 • A taky vydělávat miliony…

Než se do toho vrhnete po hlavě, radím vám, abyste se na chvíli zastavili a položili si otázku:

 • Je tohle (například vydělávání na Amazonu) opravdu mé životní poslání, nebo je to jen příležitost, jak si vydělat?
 • Bude mne to bavit a naplňovat i za pět let, nebo už teď v hloubi duše cítím, že bych se chtěl věnovat něčemu jinému?

Pro ty, kteří zatím nemají jasno, v jakém oboru chtějí podnikat, jsme připravili online trénink Objevte své životní poslání.

Co z toho budete mít, z nějakého životního poslání? Podívejte se na video…

Více o kurzu Objevte své životní poslání

 


Milí přátelé, abych netříštil síly, následující služby výroby webových stránek a marketingu na internetu jsou až do odvolání pozastavené.

I tak zde najdete spoustu návodů, podle kterých můžete postupovat…

Dělám na věcech, které mi dávají dlouhodobější smysl a pomáhají víc lidem 🙂

Děkuji za pochopení.

Vítek Šťastný Paroulek


Tohle tedy v tuto chvílí neplatí:

A nyní nabídka služeb pro ty, co už si uvědomují své poslání…

Moje služby jsou odpovědí na otázky, které si možná kladete:

Jak se mohu živit tím, co miluji a nedělat práci, která mne nebaví?
Jak si ze svého koníčka mohu udělat podnikání nebo si alespoň přivydělat?

Pokud se vám tyto otázky honí hlavou, jste na správném místě 🙂

Pomáhám lidem vytvořit si „šťastné podnikání“. Takové, které je založené na tom, co milují a v čem vynikají.

✓ Pomůžu vám zvolit si oblast podnikání
✓ Vytvořím webové stránky
✓ Napíšu kvalitní texty
✓ Pomůžu vytvořit prodejný produkt … a prodávat ho

Své služby jsem uspořádal do několika balíčků, které na sebe navazují …

Konzultace Živte se tím, co milujeteŽivte se tím co milujete - fotografka

Ideální je živit se něčím, co člověk vnímá jako své poslání, co ho naplňuje a dává mu smysl. Někdy k tomu vede vhodně klikatá cesta a člověk vyzkouší všechno možné. Pomohu vám zvolit si oblast podnikání, která vám bude „sedět“. Bude v souladu s vašimi touhami, schopnostmi, dovednostmi, jedinečností …

Máte zájem? Přihlaste se na konzultaci Živte se tím, co milujete. Napište mi na info@osobnibyznys.cz nebo zavolejte na číslo 777659495, Vítek Šťastný Paroulek. Cena konzultace 600Kč, délka cca 1,5 hodiny.

WordPress - logo 300Webové stránky – váš neúnavný obchodník

Pomocí webových stránek máte možnost oslovit a zaujmout několik miliard lidí. Máte možnost získat jejich důvěru a něco jim prodat. Webové stránky fungují jako neúnavný obchodník, zatímco vy spíte. Vyrobím vám jednoduché webové stránky založené na znalostech informačního podnikání (magnet na zákazníky, webový formulář, e-mail marketing, automatizace prodeje). Takovým stránkám se někdy říká „stroj na peníze“.

Obvyklá cena za webové stránky je 2 až 4 tisíce Kč.

Máte zájem o webové stránky pro své podnikání? Napište mi, o čem bude vaše podnikání na info@osobnibyznys.cz nebo zavolejte na číslo 777659495. Víc informací o webových stránkách →

Aby vaše stránky fungovaly jako stroj na peníze, měli byste na nich mít několik věcí: hodnotný obsah, MAGNET na zákazníky a prodejný produkt.

Obsah je král - Content is king„Obsah je král“ aneb CopyWriting

Pomůžu vám naplnit vaše stránky obsahem, který bude přínosný pro zákazníky a vstřícný k vyhledávačům (SEO). Zkontroluji vaše texty po gramatické, stylistické i marketingové stránce. Poradím vám, jak psát, aby vaše texty vedly návštěvníka stránek po cestě zákazníka a z návštěvníků se stávali platící zákazníci. Pomohu vám napsat prodejní stránku a eBook.

(Používám slovo „pomůžu“. Mohl bych to všechno udělat za vás, ale já vás to chci naučit. Chci, aby to bylo vaše podnikání.)

Máte zájem vylepšit vaše texty? Napište mi na info@osobnibyznys.cz nebo zavolejte na číslo 777659495. Cena je 480 Kč za hodinu soustředěné a intuitivní práce.

MAGNET na zákazníky

Jako MAGNET se většinou používá eBook ZDARMA, který si mohou návštěvníci stáhnout na vašich stránkách výměnou za e-mailovou adresu.

Pomůžu vám ho napsat, vložit do něj obrázky, udělat obsah, zkontroluji ho, umístím na stránky, napojím na e-mail marketingový nástroj. Od tohoto okamžiku sbíráte kontakty na vaše zákazníky a můžete s nimi dál komunikovat. Běžná cena za pomoc s eBookem je 2 až 4 tisíce Kč.

Prodejný produkt

Pokud na stránkách nemáte prodejný produkt, nejedná se o podnikání, ale o vašeho koníčka 🙂 .

 • Pomůžu vám vytvořit placený eBook
 • Sestavit nabídku placených konzultací či dalších služeb
 • Vytvořím prodejní stránku
 • Nastavím objednávkový formulář (automatická fakturace a odesílání eBooku)

Marketing

„Marketing je daň za to, že nejste zajímaví.“

Založte své podnikání na tom, v čem jste jedineční a podpořte to klasickými způsoby (e-mail marketing, video, SEO, PPC).

 • Pomůžu vám ujasnit si vaši značku
 • Naučím vás, jak psát, aby vás lidé našli ve vyhledávačích
 • Nastavím váš e-mail marketingový systém
 • Nastavím PPC kampaně (reklama Google, Seznam, Facebook)

Objednejte si zdarma minianalýzu vašich stránek a návrh vylepšení. Pošlete mi odkaz na vaše stánky nebo na váš blog na info@osobnibyznys.cz a já vám napíšu několik tipů na vylepšení 🙂 .

Proč spolupracovat právě se mnou?

Na internetu jsou miliony koučů osobního rozvoje, firem, co dělají webové stránky, marketingových poradců a copywriterů.

Tak proč byste měli spolupracovat právě se mnou?

Nenabízím vám zázračnou pilulku, kterou spolknete, a stane se z vás milionář. Zvu vás na dlouhou cestu, na které víc poznáte sebe sama, objevíte a projevíte své schopnosti a stanete se tvůrcem svého štěstí a úspěchu. Nabízím vám, že prvních několik kroků na té cestě půjdu s vámi …

Ve své práci spojuji několik oblastí: osobní rozvoj + internet + marketing + psaní

Osobní rozvoj

Vedu vás k tomu, abyste své podnikání založili na tom, co milujete a co vás naplňuje. Aby vaše podnikání bylo formou sebevyjádření, aby se vyvíjelo tak, jak se vyvíjíte vy.

Internet a počítače

Cca 15 let jsem se úspěšně živil jako programátor. Mám přehled o informačních technologiích. Hravě dokážu nainstalovat WordPress, nastavit automatické posílání e-mailů i automatickou fakturaci. Sleduji nejnovější trendy podnikání na internetu.

Marketing

Vyznám se v SEO (optimalizace pro vyhledávače), PPC (placená reklama), affiliate (partnerský program). V posledních letech jsem se v několika velkých kampaních (Ženy ženám, Cesta pravého muže, Elite Video Academy) dostal mezi Top 10 affiliate partnerů. Nebylo to díky velké databázi zákazníků ale kombinací SEO a PPC.

Psaní

Miluji psaní, pomáhá mi uspořádat si myšlenky. Mé texty pak pomáhají uspořádat si myšlenky lidem, kteří je čtou. Směřuji je k tomu, aby poznali sebe sama, objevili své schopnosti a tvořili si šťastný život. Aby jen nesnili, ale aby na svých snech dělali.

Rychle reaguji 🙂

Na e-mail ode mne nebudete čekat několik dnů. Vyzkoušejte si to a napište mi … info@osobnibyznys.cz Pozastaveno do odvolání.

Do předmětu prosím uveďte: Ano, chci si vytvořit šťastné podnikání!

Vítek Šťastný foto

Vítek Šťastný Paroulek