Festival Oslava života

Tato akce už proběhla a není možné ji propagovat. Aktuální nabídky affiliate jsou ve článku Affiliate programy

Mezinárodní festival tantry, tance a živé hudby
3. – 7. července 2013
Centrum Česká Kanada v jižních Čechách

Festival Oslava života

Oslava Života je příležitostí až pro 250 lidí setkat se v atmosféře lásky, radosti, otevřenosti a přirozenosti. Účastníkům nabízí prostor pro hluboké zážitky, vznik nových přátelství a projektů. Zkušení i začínající tantra učitelé zde budou sdílet své dary s širokým publikem.

Oslava Života, to jsou čtyři dny strávené ve svobodném a harmonickém prostředí, které podporuje objevování a osobní růst. O opravdu hluboké prožitky přítomnosti se postarají světoví hudebníci výjimečných kvalit ve svých večerních živých vystoupeních.

Stránky festivalu Oslava života

Pokud chcete akci propagovat a vydělat si nějaké peníze, do partnerského programu (affiliate) se můžete přihlásit zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Affiliate a jeho autorem je kVítek Paroulek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Festival Oslava života

  1. Tak to zní opravdu dobře 🙂 Náhodou info k letošnímu ročníku by nebylo? Tedy jestli se tenhle festival ještě koná. A chtěla jsem se zeptat, jestli je tam možné dozvědět se něco více o tantře a vyzkoušet si třeba i nějaké techniky. Zatím jsem tantrickou masáž zažila s mužem tady a chtěla bych se o téhle technice dozvědět ještě více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *