Jak napsat eBook

eBook psací stroj

Jak napsat eBook za 14 dnů

Stáňa Mrázková napsala eBook Jak napsat eBook za 14 dnů. Díky tomu, že tento eBook byl bonusem Online Academy Davida Kirše, rozšířil se jako mor (víc jak 1500 čtenářů) a stal se součástí know-how hodně info podnikatelů. Stáňa na eBooku vydělala víc jak čtvrt milionu Kč. Budiž jí to přáno, je šikovná. Objevila díru na trhu a zaplnila ji nabídkou produktu. Tak se to dělá.

Přečetl jsem desítky eBooků od různých autorů. Na některých je na první pohled vidět, že četli eBook Jak napsat eBook za 14 dní.

Na první stránce fotka, pak upozornění, že tento eBook slouží pro osobní potřebu, podléhá autorským právům … bla bla bla, následuje stránka obsahu … čtenář je na třetí straně a nic se nedozvěděl, ještě ho trochu znudíme stránkou o sobě a tím, proč jsme napsali tento eBook.

Na deváté stránce 51 stránkového eBooku se Stáňa konečně dostane k tomu, Co je to eBook a proč ho psát.

Rozhodně nechci zpochybňovat hodnotu eBooku Jak napsat eBook za 14 dní. Doporučuji ho všem, kteří se chystají napsat svůj první eBook. Pro začátečníka je to skvělý průvodce. (Stáňa vytvořila také eBook Jak úspěšně prodávat eBook.)

Jenže …

Jak píší eBooky ti nejúspěšnější

Když se podíváme, jak píší eBooky ti nejúspěšnější (v českém rybníčku), tedy například David Kirš (eBook Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce) a Pavel Říha (eBook 5 kroků k úspěšnému online podnikání), zjistíme, že si s tím hlavu nelámou. Krátký úvod a pak hurá do akce.

“Obsah je král”, řekl kdysi Bill Gates a platí to pořád.

Čtenáře zajímá především hodnotný obsah.

Pokud píšete svůj první eBook, klidně si kupte Stáni eBook Jak napsat eBook za 14 dnů. Povede vás krok za krokem a nezapomenete na nic důležitého.

Dejte si ale pozor, abyste eBook kvůli vylepšování k dokonalosti nepsali 3 měsíce jako já svůj první eBook 🙂

Podruhé jsem vzal rozum do hrsti, použil Paretovo pravidlo (20% činností přináší 80 % výsledku) a eBook vytvořil cca za týden, s dodělávkami a připomínkami “podpůrného týmu” skutečně za 14 dnů.

Tímto článkem chci říct, že to nejdůležitější na eBooku je obsah, můžete tři měsíce psát 50ti stránkový eBook o ničem anebo za týden napsat skvělý 10ti stránkový eBook.

Můj druhý eBook Jak být úspěšný a plnit si sny je právě o tom, že člověk by se měl zaměřit na to nejdůležitější.

Jak být úspěšný a plnit si sny - eBook ke stažení zdarma

Za to nejdůležitější pro úspěch považuji objevit své poslání a vytvořit si vizi.

Pokud si chcete eBook Jak být úspěšný a plnit si sny zdarma stáhnout a přečíst, prosím vložte svou fungující e-mailovou adresu. Přijde vám odkaz ke stažení eBooku v souboru pdf.

Přeju vám úspěšný život a splněné sny 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *