Jak točit podnikatelské video

Pavel Hrdlička a David Strnad připravili program EliteVideo Academy, jehož cílem je naučit podnikatele, jak pomocí videa maximálně zvýšit prodeje bez toho, aby museli investovat peníze do drahé techniky nebo se učit komplikované věci.

Podle aktuálních průzkumů je právě videomarketing nejvíce požadovanou oblastí do které chtějí podnikatelé na trhu investovat.

Pavel Hrdlička sám je ukázkou toho, že videomarketing funguje. Má za sebou několik milionových kampaní (FaceMark Academy, EliteMarketing, EliteMarketing Web).

David Strnad školí podnikatele jak úspěšně využívat video v jejich podnikání.

EliteVideo Academy je zcela unikátní projekt, který (prý) jako úplně první na našem trhu řeší vzdělání v oblasti videomarketingu.

Pozor, videa zdarma už nejsou k dispozici, jedná se o znovuotevření programu pro vážné zájemce o placený program. Platí pouze 18 a 19.6.2014.

V programu zdarma se dozvíte:

  • Proč je video absolutně nejlepším prodejním kanálem
  • 15 nejčastějších chyb u prodejního videa
  • 7 kroků k vytvoření milionového videa
  • Jak díky videu zvednout prodej o více než 1.000 %

(Jsem zvědavý, jestli se bude EliteVideo Academy zabývat také otázkami jak ze sebe shodit trému a jak nezapomenout říct všechno.)

Na část zdarma bude navazovat placená část.

Pokud vás zajímá, jak točit podnikatelské video, rozhodně si videa zdarma EliteVideo Academy pusťte a pak se můžete rozhodnout, jestli budete pokračovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *