Jak vydělávat peníze při cestování taxi

Pozor, Liftago svůj provizní program zrušilo, informace v článku jsou zastaralé…

Jezdíte alespoň občas taxi? Můžete při tom vydělávat peníze. Místo toho, abyste se s řidičem taxi bavili o počasí a o politice, můžete mu v pěti minutách vysvětlit, jak funguje mobilní aplikace Liftago Taxi a dát mu letáček.

Liftago Taxi je aplikace do mobilního telefonu, která slouží k objednávání taxi přímo na displeji mobilního telefonu.

liftago-taxi-phone

Mobilní aplikace Liftago Taxi

Vy máte mobilní aplikaci Liftago Taxi, řidič má mobilní aplikaci Liftago Driver, pomocí které přijme vaši objednávku.

Pokud řidiči doporučíte, aby si nainstaloval mobilní aplikaci Liftago Driver a on tak učiní, získáte malou provizi z každé jízdy, kterou v budoucnu on a jeho pasažéři díky aplikaci učiní.

A teď přijde to nejlepší. Získáte provizi z jízd, které uskuteční nejen váš řidič, ale i další řidiči, se kterými bude aplikaci Liftago Driver sdílet on a jeho pasažéři … a jejich řidiči taxi a jejich pasažéři … až do šesté linie.

Hezky je to vidět na tomto videu …

Časem díky Liftago taxi můžete vydělávat tolik peněz, že vám to zaplatí nejen vaše ježdění taxi, ale získáte dodatečný finanční příjem.

Jak vydělávat peníze při cestování taxi prakticky

fajfka Zaregistrujte se na Liftago.com jako marketér
fajfka Vytiskněte si letáčky s vaším QRC kódem (Liftago Driver leták černobílý nebo barevný A5 najdete v Marketingové knihovně po přihlášení)
fajfka Až pojedete taxi, dejte letáček řidiči a vysvětlete mu, jak funguje Liftago taxi

liftago_driver_flyer_bw_a5_v1_cz

Letáček s vaším QRC kódem pro řidiče taxi

Pokud se řidič přihlásí na stránky Liftago, použije k tomu váš QRC kód a bude Liftago používat, vy vyděláváte s ním. Pokud řidiči poradíte, aby se také stal marketérem Liftago a doporučil aplikaci ostatním řidičům, můžete vydělávat mnohem víc.

Proč právě Liftago Taxi? Vždyť taxi mobilních aplikací jsou desítky …

Liftago Taxi má jedinečný obchodní model, kombinaci affiliate marketingu a multi level marketingu. Liftago se o polovinu svých tržeb dělí se svými marketéry. A marketérem můžete být i vy. Stačí, když se přihlásíte na stránce Liftago a budete Liftago taxi propagovat.

Nemusíte se s řidičem taxi bavit o počasí a o politice. Můžete mu vysvětlit přednosti mobilní aplikace Liftago taxi a dát mu letáček anebo mu poslat odkaz na mobilní telefon nebo e-mail.

Za pokus to stojí … ježdění taxi je miliardový byznys a Liftago má ambice být jedničkou na celosvětovém trhu. Pokud se do toho dáte, za několik let můžete vydělávat na tom, že v Tokiu anebo v Londýně jezdí řidič z vaší páté linie.

Propagovat mobilní aplikaci Liftago taxi můžete i online na internetu, nejen při cestě taxíkem. Stejně jako to teď dělám já 🙂

Přihlaste se do komunity Liftago teď, ať máte náskok!

(Tento článek není oficiální prezentace značky Liftago™ a služby Liftago Taxi. Autorem je nezávislý marketingový společník Komunitního podnikání Liftago™.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *