Milionářem do roka, další Milionové impérium?

Milionové impérium

Milionové impérium Davida Kirše (část zdarma stále přístupná a stále stejně dobrá) byl trénink pro podnikatele, jehož cílem je rozjet milionové podnikání.

Tréninku se zúčastnilo cca 1000 lidí a některým se skutečně podařilo milionové podnikání rozjet. Uvádím například Pavla Hrdličku (EliteMarketing web), lidi kolem Josefa Cvrčka a Pavla Fary (Kurzy pro radost), Milušku a Ivana Matoušovi (web osobního rozvoje Empatia.cz). Netvrdím, že tito všichni byli právě v Milionovém impériu, nicméně všichni začali podnikat podle zásad informačního podnikání (nejdřív pomáhej, pak prodávej, budování databáze klientů, prodej info produktů …).

Většině lidí, jako třeba mě, se milionové podnikání zatím rozjet nepodařilo. Začínal jsem úplně od nuly a sám. V novém podnikání (výroba webových stránek, marketing na internetu) jsem za poslední rok vydělal, odhaduji 80 až 100 tisíc Kč. I to považuji za skvělý úspěch vhledem k tomu, že celý ten rok jsem se především učil. Také jsem část své energie zaměřil na „projekty“, který považuji za důležitější než je výroba webových stránek a marketing na internetu. Moje hlavní téma je štěstí, zdraví a úspěch. Tomu se věnuji víc jak 20 let. (Doporučuji si zdarma stáhnout a přečíst eBook Jak být úspěšný a plnit si sny, který je prvním počinem v této oblasti. Miliony na účtu pro mne jsou jen přirozeným důsledkem toho, že naplňuji své poslání a jsem užitečný pro lidi – přináším jim milionovou hodnotu.)

Proč se většina lidí z Milionového impéria nestala milionáři?

Proč se většina lidí z Milionového impéria nestala skutečnými milionáři navzdory špičkovému know-how a technologiím, které na internetu fungují jako stroj na peníze (Hromadné rozesílání e-mailů SmartEmailing, Objednávkový a fakturační systém Fapi)?

Vidím to tak, že jim chyběla podpora. Neměli někoho, kdo by jim půl roku šeptal do ucha „Máš na to!“ a zároveň je kopal do zadku a říkal jim „Jdi do akce, udělej to!“ A tak když program skončil, postupně na svých „milionových projektech“ přestali dělat. Jejich sny se rozplynuly …

Milionářem do roka

18.9.2014 Program Milionářem do roka už nepodporuji a nedoporučuji.

Od Milionového impéria Davida Kirše uběhly necelé dva roky a na trhu se objevil tréninkový program Milionářem do roka od jiného autora, kouče Miloslava Krátkého. Ten se na rozdíl od Davida Kirše nevěnuje tolik technické stránce věci, ale především tomu, jak ze sebe udělat milionáře psychicky, jak najít své životní poslání a uvěřit tomu, že na to mám. (Zdeněk Steiner: „80% úspěchu je mindset (nastavení mysli), 20% úspěchu je marketing“. Já bych k tomu dodal, že dalších 50% úspěchu je akce).

Miloslav Krátký je právě ten člověk, který dokáže lidi kopat do zadku a hnát je do akce, do jednoho ucha jim křičet: „Máš na to!“ a do druhého ucha: „Jdi do toho!“. Jeho videa jsou nakažlivá a pro lidi, jako jsem já (hodně přemýšlejí, všechno chtějí mít dokonalé, dělají na pěti věcech najednou) je to raketový pohon.

Milionářem do roka je nejen tréninkový program (know-how), ale především psychická podpora.


Přihlaste se a podívejte se na úvodní videa zdarma. Je to pecka!

I vy můžete být milionářem do roka 🙂

(Jak jsem už naznačil, nejde tady o miliony, ale o to, dostat ze sebe to nejlepší – milionovou hodnotu a být užitečný pro ostatní.)

Do partnerského programu Milionářem do roka se můžete přihlásit na stránce Dosáhnete všeho.

2 komentáře u „Milionářem do roka, další Milionové impérium?

  • Dobrý den Miroslave,
   Článek, na který odkazujete, je spíš o investování peněz, které už člověk má a o tom, jak postupně vytvářet „pasivní“ příjmy. Je to důležité.

   Mě víc vzrušuje, jak ze sebe vydolovat “milionovou hodnotu”.
   Jak objevit své životní poslání, vytvořit si vizi, mít víru a vytrvalost, „jít do akce“.

   Ať se nám daří 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *