Moje affiliate síť

Moje affiliate síť ukončila činnost k 1.8.2014

Udělal jsem zkušenost, že aby se affiliate vyplácelo, musíte mít 1. produkt s velkou konverzí 2. dostatek partnerů.

Affiliate programy

Zajímavé affiliate programy, které považuji za hodnotné a kterých se sám účastním jako partner, průběžně doplňuji do článku Affiliate programy.

Co je to affiliate

Pokud neznáte, co je to affiliate (partnerský program), doporučuji přečíst si článek Jak funguje partnerský program. Řečeno několika větami, pro prodejce je to způsob, jak díky partnerům získat nové zákazníky. Pro partnery je to způsob, jak si vydělat peníze. Na rozdíl od klasické reklamy, kde inzerent (prodejce) platí za zobrazení reklamy nebo za kliknutí na reklamu, u affiliate se vyplácí provize z prodejní ceny ve výši několika až několika desítek procent.

Moje affiliate síť

Pro své zákazníky (a kamarády :-)) jsem zprovoznil affiliate síť v systému Affilbox.

 • Jako autoři (inzerenti) zde můžete získávat partnery pro prodej svých info produktů
 • Jako majitelé internetových stránek a databází kontaktů (partneři) zde můžete získávat info produkty, které můžete za provizi propagovat
 • Plus vidím v tom, že partner získá možnost propagovat víc věcí od různých autorů. Když už se partner zapojí, proč by nezkusil propagovat i další autory a jejich produkty. Tak fungují i velké mezinárodní affiliate sítě.

Pokud jste inzerent, za provoz si účtuji provizi podle vašeho uvážení a štědrosti 3 až 6 procent z ceny produktu. Za tuto odměnu vám systém nainstaluji na vaše stránky a budu se vám o něj starat, budu vám dělat “affiliate managera”. Vy budete jenom schvalovat konverze (prodané produkty) a platit faktury od partnerů.

Myslím si, že na rozjezd a vyzkoušení affiliate, zejména pro malé info podnikatele, je to ideální cesta. Pokud by vám odměna pro mě trhala kapsy a dělalo by to víc jak 6 tisíc Kč ročně, můžete si koupit svůj vlastní Affilbox a starat se o to sami.

Věřím, že alespoň některým z nás to pomůže roztočit podnikání na vyšší obrátky a hlavně získáme další zkušenosti.

Registrace a přihlášení do affiliate sítě (už nefunguje).

První info produkt, který je v síti a který můžete propagovat, je kurz pro rodiče úspěšných dětí Jak se stát rodičem úspěšného dítěte. Tento kurz považuji za jednu z nejlepších věcí, která vzešla z MIO (Milionové impérium). Z úvodního minikurzu zdarma Tajemství rodičů úspěšných dětí jsem byl tak nadšený, že jsem oslovil autora a nabídl mu, že mu pomůžu s marketingem (a sám jsem si kurz koupil). A tak vznikla tahle malá provizní síť, do které se můžete zapojit i vy 🙂

Pokud se chcete zapojit do affiliate sítě a inzerovat své produkty, tak mi prosím napište na e-mail info@osobnibyznys.cz anebo zavolejte na číslo 777659495 a domluvíme se.

Affiliate Academy

Affiliate Academy je unikátní kurz přímo od autora systému Affilbox, který vás provede krok za krokem spuštěním a správou provizního programu.
Dozvíte se:

 • Jak spustit provizní program
 • Jak vhodně nastavit provize
 • Jak najít partnery
 • Jak připravit materiály pro partnery
 • Jak komunikovat s partnery
 • Jak vyplácet partnery
 • Na co nezapomenout v obchodních podmínkách
 • Jak analyzovat a vylepšovat provizní program

Součástí kurzu je licence AffilBoxu na půl roku.

Vstup do Affiliate Academy

Demo Affilboxu

Chcete si AffilBox vyzkoušet? Zkusit si založit reklamní kampaň, na své stránky vložit tracking kód a konverzní kód a zkoumat, jak to funguje. Na stránkách Affilboxu je k dispozici demo, kam se můžete přihlásit jako partner, inzerent a administrátor a pohrát si s tím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Affiliate a jeho autorem je kVítek Paroulek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *