Prodej svůj talent – Miliónové impérium 2.0

jsem-milionové-impériumMiliónové impérium je název dnes již legendárního online kurzu, který spustil vlnu informačního podnikání v Čechách a na Slovensku. David Kirš tehdy začal šířit know-how informačního podnikání a k tomu prodávat (pronajímat) online nástroje (SmartEmailing, Fapi), které vytvořila jeho firma Firma 2.0.

Vybavuji si, jak jsem tehdy seděl u počítače, zíral na mladíka, který tvrdil, že za jeden den „vydělal“ milion Kč a nabízel svůj kurz Miliónové impérium.

Seděl jsem u počítače a váhal, jestli mám zmáčknout oranžové tlačítko Objednat.

Nakonec jsem ono magické tlačítko zmáčknul a díky tomu vy můžete číst tento článek.

Milionové impérium je online trénink pro začínající (internetové) podnikatele. Obsah kurzu vyplývá z názvů jednotlivých videí:

Big picture – Principy, na kterých stojí tento program a váš úspěch

Sebe-vědomí – Postavte základ, objevte vlastní hodnotu a impérium v sobě

Expertní-značka – Buďte na trhu vidět a dejte o sobě vědět, budujte svou značku

Info-produkt – Vytvořte vlastní skvělý Info-produkt

Info-marketing – Postavte Info-podnikatelský web

Miliónová-kampaň – Prodávejte jako expert, díky online kampaním

Součástí kurzu byly i průběžné webináře ke zmíněným tématům a několik bonusů v podobě dalších videí, například tříhodinová přednáška Přednáška 10xEmpire.

Zlatý hřeb večera pak bylo živé setkání v Brně Milionové impérium živě, kterého se zúčastnilo cca 1000 účastníků Davidových kurzů.

S odstupem tří let mohu střízlivě hodnotit, co mi Miliónové impérium dalo a vzalo a jestli jsem se díky jemu stal milionářem.

 • Díky milionovému impériu jsem si uvědomil, že milionové impérium jsou naše schopnosti a talenty, které je potřeba nejprve objevit, pak díky nim vytvořit něco prodejného a to prodat.
 • Milionářem jsem se (zatím) nestal, bohatě mi stačí, že jsem vykročil za svými sny a na té cestě jsem vydělal několik desítek či stovek tisíc korun. Došlo mi, že úspěch přes noc většinou představuje mnoho let tvrdé práce.
 • Hodně jsem se toho dozvěděl o marketingu na internetu a nerad musím říct, že je v něm spousta manipulace a vyčůranosti (vypočítavosti). Ne všechny techniky proto používám.
 • Díky Milionovému impériu jsem se seznámil s několika skvělými lidmi (Zdravím Jirku Herbyho, Alušku, Lenku Meli) a také s Davidem Kiršem.

Je to hodně nebo málo?

Za sebe mohu říct, že to stálo za to. Díky Milionovému impériu mám tyto stránky, napsal jsem několik eBooků a natočil zatím jeden online kurz.

Nyní, po třech letech přichází Milionové impérium 2.0 pojmenované Prodej svůj talent a vy máte možnost naskočit do rozjetého vlaku podnikání na internetu.

„Prodej svůj talent je o tom, jak přeměnit talent na výjimečnou vizi a vydělávat skvělé peníze.“

Právě v tuto dobu probíhají online semináře (přenášky) zdarma, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací, například:

 • Proč je teď na internetu nejlepší čas rozšířit váš byznys, začít prodávat a podnikat s vizí, nadšením a talentem, dělat to, co milujete a vydělávat tím skvělé peníze.
 • 5 typů online produktů, které hýbou světem vzdělávání, a které v prodejích pomalu nahrazují knihy, časopisy, semináře, přednášky i živý koučink.
 • Co je to Expert Economy, proč je oblast online vzdělávání a tvorby informačních produktů v hledáčku už i velkých hráčů a proč může být vaší velkou příležitostí.
 • 3 nejlukrativnější obory v e-learningu s největší poptávkou platících klientů.
 • Případovou studii a nástroje, kterými David z nuly vytvořil systém prodeje informací a know-how, který vygeneroval jen za poslední měsíc 93.000 Kč a celkem už +50mil. Kč za posledních 5 let.
 • 5-kroková strategie, jak se díky internetu stát vyhledávaným expertem, názorovým lídrem a uznávanou autoritou právě ve vaší oblasti.
 • 2 typy kampaní, které ve firmě používáme na internetu pro prodej informací a vzdělávacích kurzů i softwaru
 • 7 překážek v hlavě, proč se lidem nedaří prodávat rady, know-how a talent online, více vydělávat a prorazit na internetu.
 • Příběh, jak se z kluka z Frýdku-Místku, který měl pocit, že “nic pořádného neumí”, stal lídr a autorita v oblasti expert marketingu, kde mu lidé platí i 100.000 Kč za jeden seminář.

Cítíte, že práce, kterou děláte, vás nenaplňuje a jste v něčem dobří nebo něco rádi děláte?

Pokud hledáte způsob, jak se tím živit, zvu vás na online přednášku Davida Kirše Prodej svůj talent, která bude právě o tom, jak prodat svůj talent v době internetu.

Pokud stále tápete v tom, jaký je vlastně ten váš talent a čím jste jedineční, zvu vás do našeho tréninku Objevte své životní poslání.

Vlastně je to jednoduché. Svůj talent musíte nejdřív objevit a pak ho prodat. Většinou je to dlouhá cesta a tak prosím nečekejte snadné návody…

Nečekejte, že vám budou pečení holubi lítat do pusy. Úspěch „přes noc“ většinou představuje mnoho let práce.

Přihlásit se na přednášku zdarma Prodej svůj talent

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *