Cesta pravého muže – jak jsem se dostal mezi Top 10 affiliate partnerů

Lidské kruhy - svíčky

Dostat se mezi Top 10 affiliate partnerů ve velké kampani je možné, zejména pokud skončíte desátý 🙂 Co jsem pro to udělal? Všechno, co mě napadlo.

Když mne vzbudíte o půlnoci a zeptáte se mě, po čem toužím, řeknu vám, že chci cestovat a psát. Sním o tom, že budu cestovat po světě, psát a fotografovat. A to vše pokud možno se “spřízněnou duší”. Proč o tom píšu? Protože tenhle článek je také o tom, že sny se občas plní a to jinými cestami a jinak, než bychom čekali.

Loni na podzim jsem byl pozvaný na dvoudenní setkání mediálních partnerů Cesta pravého muže … bylo to setkání čtyřiceti lidí, kteří se zabývají obchodem na internetu. Ti nejúspěšnější vydělávají miliony až desítky milionů Kč ročně.

A já seděl mezi nimi 🙂

Připadal jsem si jako chudák. Vedle mě seděl Pavel Říha, který má v databázi asi 60 tisíc lidí. Já měl v té době v databázi 250 lidí. Říkal jsem si, že budu rád, když prodám alespoň jeden vzdělávací program a oplatím hostitelům to, že mě pohostili a ubytovali. A jestli nic neprodám, tak si ten kurz koupím sám, abych jim nic nedlužil.

Odměna pro deset nejúspěšnějších prodejců byla cesta do Ameriky a tam 2400 mil po legendární silnici Route 66 na motorkách, výlet pro opravdové muže.

Uběhl měsíc. Cestu pravého muže jsem propagoval, jak nejlépe jsem dovedl.

Použil jsem k tomu své dva blogy, databázi e-mailů, koupil jsem reklamu v e-mailovém zpravodaji jednoho časopisu, spustil PPC kampaň na Google, dokonce jsem natočil i video a dal ho na YouTube.

Dva dny před koncem kampaně mi do desátého místa chyběl jeden prodej!

Jedna z mála věcí, které jsem ještě neudělal, byla reklama na Facebooku. Dosti neefektivně jsem do ní nasypal několik tisíc Kč, protože jsem tehdy neznal, jak se dá lépe zacílit. Dostal jsem se na osmé místo. Pak jsem prožil měsíc nervozity, během kterého se čekalo na konečné vyúčtování, čtyři lidé objednávku zrušili … skončil jsem … desátý!

Jedu do Ameriky 🙂

Z toho plynou dvě věci:

Zázraky se dějí a sny se plní. Existují daleko kratší a přímější cesty k cíli než si odvážíme představit. Chtěl jsem cestovat – vyhrál jsem cestu do Ameriky.

Nikdy se nevzdávej. I když to vypadá na první pohled ztraceně, může to ve skutečnosti být jinak.

Možná si teď říkáte, ten se má, ten je za vodou … Není tomu tak, naštěstí cesta do Ameriky byly zrušena a partnerům byla vyplacena finanční odměna. Ta odměna mi umožnila přežít několik dalších měsíců.

Ono to s tím podnikáním na internetu a informačním podnikáním není tak snadné, jak nám to jeho propagátoři říkají.

Ano, dá se “vydělat” několik milionů Kč za den, pokud se na ten den člověk několik let připravuje.

Zázraky se dějí … těm, kteří se na ně dlouhá léta připravují.

Program Cesta pravého muže je opět otevřený

Podnikatelé (i začínající), točíte video? Je to skvělý způsob, jak o sobě dát vědět. Minikurz natáčení podnikatelského videa zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *