Milionový email – milionová knížka do vany…


Pokud se rádi vyhříváte ve vaně nebo u vody a čtete při tom knížky o podnikání, mám pro vás tip na jednu, kterou můžete získat za pouhých 57 Kč. Jedná se o Milionový email Davida Kirše. (Přišli jste pozdě, kniha už byla zdražená.)

Kniha Milionový email - David Kirš

Kromě Davidova milionového příběhu se v knize dozvíte, jak funguje e-mail marketing a proč byste ho neměli ignorovat. Kniha je distribuována „za cenu poštovného“ v rámci propagační kampaně jeho vzdělávacího programu EmailAcademy, takže se můžete těšit i na několik videí zdarma a případně i nabídku placeného programu, kterým už prošlo přes 9.000 podnikatelů.

V knize se dozvíte:

  • Kterých 8 kroků vede ke strategickému využití emailu v podnikání
  • Jak vytvořit poutavý obsah emailu a co tvoří účinný email
  • Jak budovat databázi tisíce emailů rychle a poctivě
  • Jak se vyhnout spamu a obtěžování emailem
  • Jak automatizovat prodej s pomocí emailu
  • Co je to cesta zákazníka a komunikační mapy

Vzhledem k tomu, že David patří k nejúspěšnějším českým podnikatelům na internetu, určitě se od něj máte hodně co naučit. I já jsem se od něj učil a výsledkem toho je i to, že jsme spolu s dalšími cca deseti podnikateli v květnu strávili týden na palubě jedné lodi ve středozemním moři.

Costa Diadema

Nezáleží na tom, jak je vaše podnikání malé nebo velké, bez marketingu se jednoduše neobejdete. Marketing je to, co vám pomůže prodat vaši jedinečnost a hodnotu a žít život, o kterém sníte.

Zde můžete získat knihu Miliónový email za 57 Kč. (Přišli jste pozdě, kniha už byla zdražená.)

Přeji vám úspěšné podnikání…

Vítek Šťastný Paroulek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *