Partnerský program (affiliate program) – Affilbox

Partnerský program (affiliate program) s aplikací Affilbox vám zjednoduší podnikání na internetu a získá nové zákazníky.

Viděl jsem stránky, kde se jedna dáma vyžívala v tom, že si lakovala nehty a fotografovala to. Zkoušela různé laky a informovala o tom své čtenářky. Návštěvnost stránek měla vysokou, ale nenapadlo ji, že by z toho mohla udělat malý byznys, který by jí na ty laky vydělal. Mohla se domluvit s nějakou drogerií nebo distributorem kosmetiky, na své stránky dát odkaz do jejich e-shopu a mít provizi z každého prodeje.

Pokud máte internetové stránky o tuningu aut a na nich spoustu zajímavých informací a fotografií svého plechového miláčka, proč tam nemít také partnerský odkaz do e-shopu, kde sami nakupujete?

Partnerský program (affiliate program) funguje tak, že každý partner odkazuje na web prodejce pomocí odkazu s unikátním kódem, podle kterého systém pozná, o kterého partnera se jedná.

Takto vypadá můj partnerský odkaz na vzdělávací program Ženy ženám

http://www.zenyzenam.cz/?a_box=27e89m5y

Pro návštěvníka stránka funguje stejně jako stránka

Squeeze

27e89m5y je můj unikátní kód partnera

Pokud se někdo dostane na stránky Ženy ženám přes můj partnerský odkaz, systém to zaznamená. Pokud si koupí vzdělávací kurs, já dostanu předem dohodnutou provizi.

Do partnerského programu se můžete zapojit nejen jako partneři, ale také jako ti, kteří něco prodávají a platí provize svým partnerům.

V tomto případě si můžete objednat například český partnerský program Affilbox. Na své stránky umístíte kód pro sledování partnerů, nastavíte provizi, pozvete partery … a pak už jen sledujete, jak chodí objednávky od partnerů.

(Partnerům nezapomenete zaplatit jejich provize.)

Takhle funguje partnerský program z druhé strany. Někdo propaguje vaše zboží a služby a vy mu platíte provizi za zákazníky, kteří přišli od něj a nakoupili u vás.

Doporučený program, pokud chcete do svého prodeje zapojit partnery Affilbox.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *