Objednávkový formulář s automatickým odesláním faktury – Fapi

Fapi je víc než objednávkový formulář. Zařídí platbu kartou, vystaví a pošle fakturu, spáruje došlou platbu s objednávkou a odešle objednaný info-produkt. A to vše automaticky.

Napsali jste e-book “Jak naučit kočku chodit na splachovací záchod” a prodáváte ho na svých stránkách. Objednávky se jen hrnou. Když obdržíte objednávku, ručně zkopírujete údaje zákazníka do účetního programu, vystavíte fakturu a odešlete ji e-mailem. Každý den sedíte hodinu u počítače, vystavujete a posíláte faktury. Každý den zkontrolujete internetové bankovnictví a lidem, kteří zaplatili, pošlete e-book.

Jde to i jinak!

Vše výše uvedené za vás může udělat program, který automaticky vystaví a odešle fakturu, jakmile zákazník vyplní objednávkový formulář a odešle objednávku. Program sám kontroluje bankovní účet, spáruje objednávku s došlou platbou a odešle e-mail s e-bookem.

Pokud zákazník zapomene zaplatit fakturu, program mu to připomene.

Vy neděláte vůbec nic. Jen sledujete, kolik se prodalo e-booků a kolik jste vydělali peněz. Zákazník nečeká, až mu pošlete fakturu ani nečeká, až ověříte jeho platbu.

Nevěříte tomu?

Vyzkoušejte Fapi.cz – automatizovaný prodejní systém.

2 komentáře u „Objednávkový formulář s automatickým odesláním faktury – Fapi

    • Dobrý den Pavle,
      GoPay je tam kvůli platbě kartou. Pokud vám stačí platba na účet (a / nebo dobírka), tak GoPay není potřeba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *