Škola návyků – Pavel Říha

Je tady nový rok 2014 a s ním i mnoho předsevzetí. Začít cvičit a zhubnout, přestat kouřit, naučit se anglicky … Většina lidí, kteří se o něco takového pokusí, to časem vzdají …

Proč se lidem nedaří dosahovat svých cílů? Proč nevydrží u svého předsevzetí?

Protože na to jdou silou vůle!

Neuvědomují si, že síla vůle je oproti síle návyku slabá. Pokud chcete něco změnit, začněte vytvářet nové návyky. Jednoduché 🙂

Zase tak jednoduché to zřejmě nebude. Proto Pavel Říha vytvořil Školu návyků, ve které zužitkoval své zkušenosti s vytvářením návyků.

Před rokem a něco jsem o nějakém Pavlovi Říhovi neslyšel. Když jsem ho poprvé viděl na videu, neřekl bych do něj, že se v roce 2013 stane jedním z nejúspěšnějších infopodnikatelů na internetu.

Pavel bodoval jako affiliate partner ve všech velkých kampaních, kterých se zúčastnil. V kampani Email Academy Premium vybojoval první místo a kromě balíku peněz získal automobil Aston Martin. Od té doby mu někteří říkají James Bond.

Ať mu říkají, jak chtějí, jisté je, že se mu podařilo vytvořit si návyky, které mu pomáhají vydělávat peníze a být úspěšný. Pavel nyní otvírá druhý ročník Školy návyků. Prvního ročníku se zúčastnilo víc jak 15 tisíc lidí.

Škola návyků je online program o změně, o tom, jak vědomě a dlouhodobě budovat nové pozitivní návyky v jakékoliv oblasti. Program je určen všem, kdo chtějí něco změnit v oblasti zdraví, kondice, produktivity, práce, vztahů, smýšlení či čehokoliv jiného.

V tréninku zdarma se dozvíte

  • Princip, bez kterého neleze návyk změnit
  • “Tajnou zbraň”, která je silnější než vůle
  • 7 chyb, kvůli kterým 90 procent předsevzetí selže
  • Pro zájemce bude následovat 10ti týdenní placené pokračování

Změňte své návyky a změní se váš život!

Přihlaste se do úvodního tréninku zdarma Školy návyků.

banner-728x90.gif

Příspěvek byl publikován v rubrice Info produkty a jeho autorem je kVítek Paroulek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *