Hromadné rozesílání e-mailů – SmartEmailing

Aplikace SmartEmailing pro hromadné rozesílání e-mailů vám zjednoduší podnikání na internetu a ušetří spoustu času.

Zatím je váš byznys malý a na e-maily stíháte odpovídat ručně. Sto lidí si objednalo váš e-book “Jak vycházet s neurotickou kočkou” a vy jste jim ho poslali.

Později jste si do WordPressu nainstalovali plugin Contact Form 7 s formulářem, který posílá e-maily automaticky. Ale ani to není ono …

Vymysleli jste video kurs, “Dokonalá péče o kočku” a dvakrát do týdne chcete zákazníkovi poslat patnáctiminutové video. Kdybyste takto obesílali zákazníky ručně, pravděpodobně byste dopadli jako neurotická kočka.

Pondělí: Prvnímu zákazníkovi poslat šestý díl. Druhému a třetímu zákazníkovi čtvrtý díl. Čtvrtému a pátému zákazníkovi poslat třetí a první díl … uff.

Čtvrtek: Prvnímu zákazníkovi poslat sedmý díl, Druhému a třetímu zákazníkovi pátý díl … ještě že na to máte tabulku v Excelu …

Pokud chcete se svými zákazníky komunikovat intenzivněji než jim občas ručně poslat e-mail, zauvažujte nad nějakým “chytrým” e-mail marketingovým programem pro hromadné rozesílání e-mailů.

Program dokáže nejen automaticky odeslat odkaz na objednaný e-book, ale také zjistí, jestli si ho člověk otevřel. Dokáže rozesílat e-maily v nastavený čas.

Doporučený program pro hromadné rozesílání e-mailů SmartEmailing.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *