Info Produktová Mánie


Info Produktová Mánie je nová civilizační nemoc, která postihuje zejména internetové podnikatele. Vyznačuje se nutkavou potřebou sledovat webináře a kupovat si info produkty (všelijaké kurzy).

RektoRestart - kurz zdarma

Dobrý den pane doktore …

Dobrý den, co vás trápí?

Stal jsem se závislým na informačních produktech.

Vážně? To je zajímavé, povídejte …

Začalo to tím, že jsem si koupil Milionové impérium Davida Kirše. Chtěl jsem vydělat miliony a být za vodou. Nadchlo mne to a tak jsem si v zápětí koupil Genius Academy Michala Hanuše. Začal jsem se cítit geniální a přestal jsem chodit do práce za pár drobných. Po absolvování Školy návyků Pavla Říhy jsem zjistil, že se mi podařilo vypěstovat si návyk na info produkty. Těšil jsem se na další info produkty …

V té době se se mnou rozvedla manželka a tak jsem vstoupil do programu Ženy ženám, abych lépe porozuměl ženám. Ženám jsem porozuměl. Co víc, já jsem je i pochopil. Došlo mi, že manželka psychicky nezvládla předmenstruační náladu, poslala mě do hajzlu a pak jí bylo trapné to vzít zpět, protože neměla uzdravené vnitřní dítě.

No, co hezkých holek běhá po světě spousta …

Abych nějakou z nich ulovil, dopřál jsem si Mistrovství Svádění s Davidem a video trénink Kamarád taky rád s Mišo Kopeckým.

Pane doktore, funguje to! Na internetu jsem sbalil několik bab, které se zajímají o informační podnikání a o tantru. Po třinácti letech v manželství jsem si konečně pořádně zaš*kal. Kdybyste viděl, jak to vypadalo po Milionovém impériu živě na hotelu, pochopil byste, proč se z info produktů stala moje vášeň.

Poslouchám …

Ovládl jsem svůj mozek s Liborem Činkou, skočil do jeho programu Tvůrce osudu, pak jsem mozek pro jistotu ještě NeuroRestartoval s Jiřím Čmolíkem a to odstartovalo moji novou kariéru.

Mám pocit, že se mi několikrát zvýšila mozková kapacita … stal jsem se houbou, která od rána do večera nasává veškeré informační produkty.

Jsem v databázi Ivo Tomana, Jiřího Vokáče Čmolíka, Libora Činky, Pavla Hrdličky, Pavla Říhy, Pavla Fary, Vládi Vymětala, Milušky a Ivana … a v dalších padesáti databázích. Všichni mě milují, protože kupuji všechny jejich informační produkty a já miluju je, protože mi změnili život.

Vložil jsem svůj e-mail do formuláře Alice Kirš a ona mi napsala: “Ahoj krásko”.

Miluju život a díky rychlému internetu si ho užívám. Jsem opravdu šťastný. Jak bych po Letní škole štěstí a 30 denním emailovém koučinku štěstí od Marušky mohl nebýt šťastný. Díky NLP a Andy Winsonovi jsem zhubnul 30 kilo a moje Tělo je toho důkazem.

Webináře, které nestihnu on-line si nahrávám a sleduji pozdě do noci.

Tak třeba včera … to jsem si užíval Cestu pravého muže s Richardem, Focením ke štěstí s Pepou Cvrčkem, třetí video Elite Marketing s Pavlem Hrdličkou, webinář Zdeněk Steinera a Pavla Fary. Pak jsem si dal ještě poslední webinář Krotitel Eshopů s Fantomasem na dobrou noc. Jenže jsem nemohl usnout a tak jsem si pustil Richarda s Denisou u Miška Kopeckého.

Ráno jsem …

Počkejte a v čem je problém?

Problém je v tom, že jsem víc jak rok bez práce a na informační produkty praskly všechny moje úspory. Půjčil jsem si od sestry, od rodičů, od všech kamarádů … a od banky. K dnešnímu dnu jim dlužím přesně 576 589Kč plus úroky.

Pane doktore, něco je špatně.

Neviděl bych to tak špatně. Nebojte, nejste v tom sám. Jak jistě víte, lidí, kteří do svého vzdělání investovali víc jak půl milionu korun je víc. Většinou se učili od těch nejlepších a dnes jsou z nich úspěšní info podnikatelé. Kirš, Čmolík, Činka, Říha, Vymětal, Hrdlička … a mnoho dalších. Někteří z nich seděli v tomto křesle před vámi.

Váš jediný problém je, že jste zatím nevytvořil svůj vlastní info produkt a proto nemáte dost peněz na info produkty těch ostatních. Učte se od nejlepších, to je základ informačního podnikání. Tak se od nich naučte, jak se vydělávají peníze a budete taky za vodou.

Vlastně máte pravdu, pane doktore, Jenže já nejsem na nic odborník.

Chlape, do pr*ele, vždyť vy jste odborník na všechno! Tak si něco z toho vyberte a koukejte z toho udělat info produkt.

Děkuju pěkně, pane doktore. Věděl jsem, že mi pomůžete …

 

2 komentáře u „Info Produktová Mánie

  1. Skvěle jsem se pobavil Vítku.. hoď si pod to likovací tlačítko, ať ti můžu dát palec. Těším se na tebe na Digital Summitu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *