Laskavý byznys

Laskavý byznys je byznys dělaný s láskou a s respektem ke svým zákazníkům a ke svým partnerům. Napadlo vás, že jsem se zbláznil? Není byznys o tom zákazníky a partnery odrbat?

Byl jsem poctěný pozváním na setkání cca 40ti mediálních partnerů projektu Cesta pravého muže. Cesta pravého muže je nejen kniha Davida Deidy, ale také sedmitýdenní transformační video i živý trénink, který muže provede zákoutími jeho duše a pomůže mu v sobě objevit pravého muže. Je to mužská obdoba programu Ženy ženám.

Představte si, že byste seděli se svými mediálními konkurenty v kruhu při svíčkách a jeden po druhém byste mluvili o tom, co přejete společnému projektu …

Takhle to tam vypadalo … trochu jako v sektě 🙂

Lidské kruhy - svíčky

Podařilo se mi (legálně) natočit útržek rozhovoru Milušky Matoušové z webu Empatia.cz s Davidem Kiršem jedním z autorů tohoto projektu …

Ano, jsem opojený setkáním se zajímavými lidmi a informačním podnikáním.

(Zároveň jsou věci, které se mi nelíbí. Vyskakovací okna s formulářem, stránky, ze kterých se nelze vrátit zpátky, vyděračské hodiny, které odpočítávají čas, do kdy se musíte rozhodnout, vlezlé e-maily, které mne oslovují křestním jménem …)

V informačním podnikání vidím skvělou možnost, jak si mohou lidé doplnit vzdělání podstatně levněji, než když budou chodit na přednášky a semináře. Je to nová vlna informací, která může změnit svět k lepšímu.

Cesta pravého muže je tréninkový program pro muže, který muže provede zákoutími jeho duše a pomůže mu objevit v sobě pravého muže.

Ať jste muž nebo žena, zvu vás na Cestu pravého muže.

Podnikatelé (i začínající), točíte video? Je to skvělý způsob, jak o sobě dát vědět. Minikurz natáčení podnikatelského videa zdarma

2 komentáře u „Laskavý byznys

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *